fbpx

роденден

Блог

ЕДНА ГОДИНА СО ВАС!

ЕДНА ГОДИНА СО ВАС!
Драги пријатели, времето брзо лета, па така и MR HOT DOG наполни една година од своето постоење во food corner – от во Skopje City Mall. Изедени ~30 000 хот дози, испиени ~7000l сок и ~1000l кафе – заедно со вас ја продолжуваме приказната и во следното поглавје. Тимот на MR HOT DOG од срце […]
Прочитај повеќе
Блог

Среќен роденден Скопје Сити Мол!

Среќен роденден Скопје Сити Мол!
Овој викенд, најголемиот трговски центар во Македонија слави 6 години! По повод 6-от роденден  Скопје Сити Мол обезбеди богатата роденденска програма, за сите посетители, каде ќе имаат возбудливо шопинг искуство од 6ти до 7ми октомври со големи попусти. А ние, ве очекуваме на вкусен хот дог после шопингот!
Прочитај повеќе