fbpx

скопје сити мол

Блог

Среќен роденден Скопје Сити Мол!

Среќен роденден Скопје Сити Мол!
Овој викенд, најголемиот трговски центар во Македонија слави 6 години! По повод 6-от роденден  Скопје Сити Мол обезбеди богатата роденденска програма, за сите посетители, каде ќе имаат возбудливо шопинг искуство од 6ти до 7ми октомври со големи попусти. А ние, ве очекуваме на вкусен хот дог после шопингот!
Прочитај повеќе