fbpx

ВЕСТИ

Бидете во тек со сите новости и информации

Блог

Среќен роденден Скопје Сити Мол!

Среќен роденден Скопје Сити Мол!

Овој викенд, најголемиот трговски центар во Македонија слави 6 години!

По повод 6-от роденден  Скопје Сити Мол обезбеди богатата роденденска програма, за сите посетители, каде ќе имаат возбудливо шопинг искуство од 6ти до 7ми октомври со големи попусти.

А ние, ве очекуваме на вкусен хот дог после шопингот!